Ali Koç, “Camiayı iyi bilen iki hoca adayı var” demişti! O isimlerin kim olduğu ortaya çıktı

Güncel Son Dakika Spor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genel kurulda yaptığı konuşmada yeni sezonda Türk hoca ile çalışacaklarını açıklarken, “Camiayı bilen, hizmet etmiş, o ruhu aşılayacak 2 Türk hoca çıkıyor karşımıza.” ifadelerini kullanmıştı. Sarı-lacivertlilerin teknik direktörünün Volkan Demirel ya da İsmail Kartal ikilisinden birinin olması bekleniyor.

Fenerbahçe Olağan Mali Genel Kurul toplantısında Ali Koç, Türk hoca ile çalışacaklarını resmen açıklamıştı. Koç, isim vermeden 2 Türk hocanın öne çıktığını belirtirken, bunların kim olduğu netlik kazanmaya başladı.

VOLKAN DEMİREL YA DA İSMAİL KARTAL

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Türk hocayla çalışacaklarını açıkladıkları konuşmasında, “Camiayı bilen, hizmet etmiş, o ruhu aşılayacak 2 Türk hoca çıkıyor karşımıza.” ifadelerini kullanmıştı. Sarı-lacivertlilerin bu doğrultuda İsmail Kartal ve Volkan Demirel ile masaya oturması bekleniyor.

1+1 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAK

Ali Koç’un anlaşmaya vardığı 2 isimden biri Fenerbahçe ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Yönetim kurulu ile yapılacak son toplantılarda fikirler alındıktan sonra Koç, son kararını verecek.

Ali Koç, 'Camiayı iyi bilen iki hoca adayı var' demişti! O isimlerin kim olduğu ortaya çıktı
Ali Koç, 'Camiayı iyi bilen iki hoca adayı var' demişti! O isimlerin kim olduğu ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir