Demirtaş sosyal medyadan Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaştı: Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak

Güncel Son Dakika

Anayasa Mahkemesi’nde hakkındaki kapatma davası devam eden HDP, kapatılma riskine karşı seçimlere bileşeni olan Yeşil Sol Parti’den girmeye karar verirken, cezaevinde tutuklu bulunan eski Eş Genel Başkan Selahattin Demirtaş’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaşan Demirtaş, “Bu görselin renkli çıktısını alıp evde buzdolabı kapısına, oda kapılarına yapıştırın lütfen. Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak. Haydi arkadaşlar, elden ele” ifadelerini kullandı.

Anayasa Mahkemesi’nde (HDP) hakkındaki kapatma davası süren HDP, kapatılma riskine karşı seçimlere bileşeni olan Yeşil Sol Parti‘den girmeye karar verdi. Bu yöndeki eğilimin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında karara bağlanmasının beklendiği öğrenildi.

DEMİRTAŞ’TAN YEŞİL SOL PARTİ PAYLAŞIMI

HDP’nin cezaevinde tutuklu bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Twitter hesabından Yeşil Sol Parti ile ilgili paylaşım yaptı. Yeşil Sol Parti’nin logosunu paylaşan Demirtaş dikkat çeken ifadeler kullandı.

“BUZDOLABI, ODA KAPILARINA YAPIŞTIRIN LÜTFEN”

Demirtaş, paylaşımında şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Bu görselin renkli çıktısını alıp evde buzdolabı kapısına, oda kapılarına yapıştırın lütfen. Ne olduğunu bilmeyen kalmasın, lazım olacak 🙂 Haydi arkadaşlar, elden ele…”

Demirtaş, Yeşil Sol Parti'nin Logosunu Paylaştı: 'Renkli Çıktısını Alıp Evde Buzdolabı Kapısına, Oda Kapılarına Yapıştırın Lütfen. Ne Olduğunu...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir