Erkek arkadaşı tarafından darbedilen kadın, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti

Güncel Son Dakika

Mersin’de giyim mağazasında yöneticilik yapan 27 yaşındaki Esra Asena Temir, sevgilisi Mustafa Bangiz tarafından aralarında çıkan bir tartışma nedeniyle darbedildi. Beyin kanaması geçiren Temir, hayatını kaybetti.

Mersin’de sevgilisi Mustafa Bangiz (34) tarafından aralarında çıkan tartışmada darbedilen bir giyim mağazasında yöneticilik yapan Esra Asena Temir (27), yaşamını yitirdi.

Olay, Kurban Bayramı’nın birinci günü olan 29 Haziran’da meydana geldi. Ailesinin inşaat şirketi olan Mustafa Bangiz, iddiaya göre, evine geldiği bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Esra Asena Temir’i otomobiline alıp, gezmeye çıktı. Ancak otomobilde Bangiz ile Temir arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

SEVGİLİSİNİ DARBEDEREK ÖLDÜRDÜ

Mustafa Bangiz, sevgilisini darbetmeye başladı. Kafasından ve vücudunun çeşitli yerlerinden darbe alan Temir, ağır yaralı olarak Toros Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren Temir, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra kaçan Mustafa Bangiz ise gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı. Otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından morgdan alınan Esra Asena Temir’in cenazesi Akbelen Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Sevgilisi Tarafından Darbedilen Kadın Hayatını Kaybetti
Sevgilisi Tarafından Darbedilen Kadın Hayatını Kaybetti
Sevgilisi Tarafından Darbedilen Kadın Hayatını Kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir