ERZURUM’A GÖNÜL VERDİ… ÜNLÜ AVUKAT ELMALI MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN “AK PARTİ” DEDİ

Güncel Son Dakika

Kulislerde vekil kazanı kaynamaya başladı. Erzurum’dan son seçimde en yüksek oyu alarak 4 vekil çıkaran AK Parti kulisleri en hareketli olanı.

Son günlerde konuşulan isimler arasında Erzurumlu Avukat Ebubekir Elmalı var. Erzurum Siyasetine Türkiye Değişim Partisi ile hızlı bir giriş yapan Elmalı, kısa bir süre sonra istifa etmişti.

Avukat Ebubekir Elmalı daha sonra Genel Başkanlığını AK Partili Mehmet Metiner’in yaptığı Demokrasi ve Birlik Derneği’nin Genel Başkan Yardımcısı olmuştu.
Kültürel bir dernek olan Dembir-Der’in yaptığı çok önemli projelerde de Genel Başkan yardımcısı olarak Elmalı’nın imzası var.

Katıldığı televizyon programlarında önemli tespit ve söylemleri ile entellektüel bilgi birikimiyle dikkat çeken Elmalı, Erzurum’dan Milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Elmalı , “Dembir-Der G. Başkanımız Sayın Mehmet Metiner ile yaptığım istişare ile doğduğum büyüdüğüm şehir Erzurum’dan Ak Parti aday adayı olmaya karar verdim.” İfadelerini kullandı.

Elmalı paylaşımın devamında, “Olur ya da olmaz,benim adaylık motivasyonum şudur;
Safımın belli olması, Yüzyılın seçiminde inandığım davaya hizmet etmektir” dedi.

44 yaşında olan başarılı Avukat Ebubekir Elmalı, Ticaret Hukuku ve Sözleşme Hukuku anlamında uzmanlığı ile öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir