“Evlatlarımızın geleceği için yoğun bir şekilde çalışacağız”

Güncel Son Dakika

Yeniden Refah Partisi Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Yüksel, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’nin değeri olduğunu vurgulayarak, “Gençlerimizin, yaşlılarımızın ve evlatlarımızın geleceği için yoğun bir şekilde çalışacağız. Refah bir hayatı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini dile getiren Milletvekili Adayı Ali Yüksel, “Yeniden Refah Partimiz Türkiye siyasetinin önemli aktörlerinden bir tanesi haline geldi” dedi.
Vekil Adayı Ali Yüksel, “Ankara Arena’da 65 bin insanın katılımıyla Türk siyaset tarihine geçen bir kongre yaptık. Yeniden Refah Partisi’nde bir çok görevde bulundum ama son yaptığımız kongre Yeniden Refah Partisi’nin artık Türkiye’de bir değer olduğunu gösterdi. Partimiz Türkiye siyasetinin önemli aktörlerinden bir tanesi haline geldi ve bu 14 Mayıs seçimleri öncesinde de seçim sonucunda belirleyici olacak anahtar bir parti konumuna geldi. Genel Başkanımız Sn. Fatih Erbakan, çalışmalarını sürdürürken Konya olarak biz üzerimize düşen vazifemizi yapıyoruz. Sahadaki çalışmalarımız kent meydanı ve ilçeler olsun bir saniye bile dur durak bilmiyoruz. Cumhur İttifakı’na katılarak hayr yolunda devam edeceğimizi gösterdik. Bizler Hayra motor, şerre fren olarak meclise geleceğiz. Vatandaşlarımızdan ulaşmadığımız hiç kimse bırakmayacağız. Seçim çalışmalarında vatandaşlarımızdan geri dönüşlerimiz çok güzel oluyor. Vatandaşlarımızın ilettiği ve bir çok hususta yaşanılan sıkıntıları çözüme kavuşturacağız. Genel Başkanımız Erbakan, takdirinde Konya’dan 1. sırada Milletvekili Adayı olarak seçildim. Partimiz inanıyorum ki Konya’dan vekiller çıkartacaktır. Gençlerimizin, yaşlılarımızın ve evlatlarımızın geleceği için yoğun bir şekilde çalışacağız. Refah bir hayatı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İnanıyorum ki Cumhur İttifakı yeni dönemde ülkemizi zirve noktasına taşıyacak. Biz de mecliste Konyalı vatandaşlarımızın hakkını her daim savunmuş olacağız. Hayr olan her işin arkasında sonuna kadar duracağız, vatandaşlarımıza şer olan işin ise karşısında durmaya devam edeceğiz. Birleştirici bir güç olarak gönülleri hoş tutacağız. Konyalı vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Mecliste Konya’mızın hakkını her daim savunacağız. Çözüme kavuşmayan ne kadar sıkıntı var ise bir çoğunu tespit ettik. Konya teşkilatı olarak geniş bir potansiyele sahip hale geldik. İnşallah tespit ettiğimiz bir çok sıkıntıyı ve sorunu mecliste çözüme kavuşturacağız. Biliyorsunuz ki Konya bir tarım şehridir. Çiftçilerimiz ile birlikte bu yolu beraber yürüyeceğiz. Şehrin farklı noktalarında trafik sorununu geliştirdiğimiz projelerimiz ile çözeceğiz. Gençlerimizi birlik ve beraberlik çerçevesi üzerinde refah bir hayat sunacağız. Konya’mız ve Türkiye’miz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Konya’yı İslam Kültürü Başkenti yapacağız ve Konya’ya can suyu olacak olan Mavi Tünel KOP Projesinin bizzat yakından takipçisi olacağız” ifadelerine yer verdi.
ALİ YÜKSEL KİMDİR?
Daha önce parti içerisinde çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak Yurtdışı Vatandaşlar Birimi Başkanı olarak görev yapan Ali Yüksel 01.03.1949 yılında Antalya’nın Doyran Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, İmam-Hatip Okulu’nu Antalya’da bitirdi. Yüksek tahsilini, İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü’nde tamamlayan Ali Yüksel, İstanbul Çatalca Müftülüğü, 1973 ekiminde Diyanet İşleri Başk. Olgunlaştırma Md. Muavinliği, 1975 yılında kısa bir dönem İzmir Bornova Vaizliği yaptı, Aynı yıl, Alanya Lisesi Din Bilgisi ve Ahlak dersleri öğretmenliği görevini sürdürdü. Evli ve 8 çocuk babası olan Ali Yüksel, hâlen 10 torun dedesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir