Galatasaray’dan Cem Uzan iddialarına bomba yanıt: Amacımız kulübümüze yakışan sponsorlarla iş birliği yapmak

Güncel Son Dakika

Galatasaray, iş insanı Cem Uzan’ın kulübe 72 milyon euroluk sponsorluk teklifinde bulunacağı iddialarını yalanladı. Yapılan açıklamada, “Tüm sponsorluk görüşmeleri bu konuda yetkili bir komite tarafından yürütülmektedir. Bu görüşmeler arasında son günlerde sosyal medya ve basın organlarına konu olan kişi ve kurumlar bulunmamaktadır. Bu çalışmalarda öncelikli amacımız, kulübümüzün şanlı geçmişine, geleneklerine ve Galatasaray markasına yakışan sponsorlarla iş birliği yapmaktır.” denildi.

Paris’te yaşayan iş insanı Cem Uzan’ın Galatasaray‘a sponsor olacağı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Sarı-kırmızılı kulüp konuya ilişkin açıklama yaptı.

GALATASARAY İDDİAYI YALANLADI

Galatasaray‘dan Cem Uzan’ın sponsorluk iddialarına ilişkin yapılan açıklamada, “Kulübümüzün tüm sponsorluk görüşmeleri bu konuda yetkili bir komite tarafından yürütülmektedir. Bu görüşmeler arasında son günlerde sosyal medya ve basın organlarına konu olan kişi ve kurumlar bulunmamaktadır.” denildi.

“AMACIMIZ GALATASARAY’A YAKIŞAN SPONSORLARLA İŞ BİRLİĞİ YAPMAK”

Açıklamanın devamında yer alan, “Bu çalışmalarda öncelikli amacımız, kulübümüzün şanlı geçmişine, geleneklerine ve Galatasaray markasına yakışan sponsorlarla iş birliği yapmaktır.” ifadeleri dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir