Lokman Albayrak Deva Partisi Trabzon milletvekili aday adayı oldu

Güncel Son Dakika

Saygıdeğer Büyüklerim, Sevgili Genç Kardeşlerim, Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar;
Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Aynı şekilde İçinde bulunduğumuz yılda başta Kahramanmaraş olmak üzere 11 ilde meydana gelen depremde ve dün yaşanan sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza şifalar ve hayatta kalanlara da geçmiş olsun dileklerimle Rabbimden sağlıklı ömürler diliyorum.
Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. İsmim Lokman ALBAYRAK, 1995 yılında Trabzon’un Vakfıkebir İlçesine bağlı Kıran Köyünde dünyaya geldim. Babamın memuriyeti nedeniyle İlkokul ve Liseyi Bayburt ilinde okudum. 2018 yılında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde Sosyal Hizmet Lisans programından mezun oldum. Üniversite yıllarımda Sosyal Hizmet Bölüm Başkanlığı, kulüp başkanlığı, federasyon tesilciliği, dernek ve siyasi parti çalışmalarımla bugüne gelmiş bulunmaktayım. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Engelli ve Rehabilitasyon önlisans mezunuyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kadın ve Aile Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans Bölümü öğrenciliğim devam etmekte olup son 1 yıldır yürütmekte olduğum Demokrasi ve Atılım Partisi Ortahisar Gençlik Çalışmaları Birim Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.
14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek olan seçimlerde 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı için Demokrasi ve Atılım (DEVA) partisinden müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılında Türkiye Yüzyılında mesleki ve siyasi tecrübelerimle güzel ilimizi, ülkemizi inşa ve ihya etmek, Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırma noktasında Partimizin tüzüğüne bağlı kalmak koşulu ile misyon ve vizyonuna uygun stratejiler geliştirip çözümler üreterek hizmet sunmak için ben de varım diyorum. Sözlerime Yunus Emre’nin şu dörtlüğü ile son verirken hepinizi saygıyla, sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum.
Ben gelmedim kavga için
Benim işim sevgi için
Dostun evi gönüllerdir
Gönüller yapmaya geldim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir