Otel odasında ölü bulunan balayı çifti karbonmonoksit gazından zehirlenmiş! İşletmeci gözaltında

Güncel Son Dakika

Balayını geçirmek için Nevşehir’in Ürgüp ilçesine gelen ve kaldıkları otel odasında ölü bulunan yeni evli çiftin karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatlarını kaybettikleri belirlendi. Otel işletmecisi olayla ilgili gözaltına alındı.

Nevşehir‘in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Beldesi’nde bulunan bir otelde meydana gelen olayda, otel çalışanları balayını geçirmek için geçtiğimiz pazar akşamı Kapadokya’ya gelen Mutlu ve Kader Akbaş çifti telefonlarına bakmayınca durumdan şüphelenendi. Odaya giden ekipler, kapıyı açınca çiftin hareketsiz şekilde yattığını gördü.

Otel odasında ölü bulunan çiftin karbonmonoksit gazından zehirlendiği tespit edildi

HAYATLARINI KAYBETTİLER

İhbar üzerine otele gelen sağlık ekipleri, yaptıkları müdahalede talihsiz çiftin yaşamlarını yitirdiğini tespit etti. Jandarma ekipleri de, güvenlik önlemi alarak oda da inceleme yaptı. Mutlu-Kader çiftçinin cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için Nevşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Otel odasında ölü bulunan çiftin karbonmonoksit gazından zehirlendiği tespit edildi

KORBONMONOKSİT GAZINDAN ZEHİRLENMİŞLER

Yapılan otopsi sonucunda çiftin ilk belirlemelere göre kaldıklarını odanın altında bulunan kazan dairesinden çıkan karbonmonoksitin odalarına sızması sonucu zehirlenerek hayatlarını kaybettikleri belirlendi.

Otel odasında ölü bulunan çiftin karbonmonoksit gazından zehirlendiği tespit edildi

OTEL İŞLETMECİSİ GÖZALTINDA

Öte yandan, jandarma ekiplerinin otel işletmecisi E.A.’yı gözaltına aldığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir