Ünlü yorumcu Güntekin Onay’dan Suriyeli ve Afgan göçmenlerle ilgili olay cinsellik sözleri

Güncel Son Dakika

beIN Sports’un ünlü spiker ve yorumcusu Güntekin Onay, Suriyeli ve Afgan göçmenlerle ilgili yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çekti. Onay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Suriyeliler hızlı ürüyor, Afgan gençler ise farklı bir kültür, hepsi cinselliğe aç. Çok tehlikeli bir noktadayız. Hükümetimiz bunları sınır dışı etsin.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde beIN Sports’tan ayrıldığı iddia edilen Güntekin Onay, sosyal medya hesabından Suriyeli ve Afgan göçmenlerle ilgili çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Onay paylaşımında, “Suriyeliler hızlı ürüyor, Afgan gençler ise farklı bir kültür, hepsi cinselliğe aç.” dedi.

“HÜKÜMETİMİZ BUNLARI SINIR DIŞI ETSİN”

Günetkin Onay yaptığı paylaşımın tamamında, “Suriyeliler hızlı ürüyor, Afgan gençler ise farklı bir kültür, hepsi cinselliğe aç. Çok tehlikeli bir noktadayız. Hükümetimiz bunları sınır dışı etsin.” ifadelerini kullandı. Onay’ın bu paylaşımı 1 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Ünlü yorumcu Güntekin Onay'dan Suriyeli ve Afgan göçmenlerle ilgili olay cinsellik sözleri

“HAYATI BOYUNCA KADIN GÖRMEMİŞLER GELMESİN”

Deneyimli spiker bir başka paylaşımında ise, “Suriyeli doktor, pilot , mühendis gelsin! Hayatı boyunca kadın görmemiş, abaza, işe yaramaz, çulsuz mülteci Afgan, Suriyeli, Pakistanlı gelmesin” dedi.

Ünlü yorumcu Güntekin Onay'dan Suriyeli ve Afgan göçmenlerle ilgili olay cinsellik sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir